Сторінка медичної сестри

Медичне обслуговування дітей дошкільного навчального закладу  №25 здійснює  лікар-педіатр Іванов Б.Д. Мукачівської ОДКЛ  та старша медична сестра дитячого садка  Кильо М.П..

У ДНЗ № 25 є медичний блок, який складається з медичної кімнати та ізолятора. Медичне обладнання та медичний інструментарій представлені у достатньому обсязі.

У своїй роботі вони керуються наказами, інструкціями державних міських відділів охорони здоров'я, наказами по ДНЗ.

Медико-профілактична робота здійснюється  відповідно до річного плану, затвердженого завідуючою дошкільного закладу.

У ДНЗ № 25 виконуються заходи лікувально-профілактичного характеру: антропометрія,  перевірка постави,медико-педагогічний контроль за фізичними заняттями.профілактичні  щеплення.

Планомірно проводяться антропометричні вимірювання та оцінювання фізичного розвитку дітей.

У дошкільному закладі, враховуючи стан здоров'я дітей, використовують такі форми лікувально-профілактичної та оздоровчої роботи:

•    вживання дітьми продуктів: лимонних настоїв, свіжої цибулі, часнику;

Контроль за станом здоров'я дітей здійснюється трьома шляхами:

1.   Правильна організація ранкового прийому.

2.   Обхід медичною сестрою дитячого садка.

3.   Спостереження вихователів.

Медичний контроль за станом фізичного виховання в дошкільному навчальному закладі включає:

1.  Динамічне спостереження за станом здоров'я й фізичного розвитку дітей.

2. Медичний контроль за організацією рухового режиму.